Театр без кордонів: «Мельпомена Таврії» переїхала з Херсона, об’єднала півсвіту та чекає на глядачів (фото)
Херсон досі під обстрілами, але його головний театральний фестиваль живе. З 12 до 20 вересня відбудеться XXVII «Мельпомена Таврії» під гаслом #театр_там_де_ми.
02 вересня, 2025, 12:17
Про це Українській Службі Інформації стало відомо від організаторів фестивалю.
Цього року «Мельпомена Таврії» збере митців із 21 міста та чотирьох країн: Кіпру, Німеччини, США та України. У програмі — 57 вистав 53 театрів, 15 подій Літературної й Музичної сцен, а ще 9 освітніх заходів.
Штаб-квартира фестивалю тепер — не лише Херсон, а й Миколаїв. Театри показуватимуть вистави на своїх сценах, а ще спеціально запрошуватимуть на покази ВПО з Херсонщини.
Фестиваль фактично став символом того, що культура може виїхати разом із людьми й адаптуватися — але не зникнути.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

