В Одесі чоловік побив скло в магазині і конфліктував із перехожим (фото)
В Одесі патрульні затримали чоловіка, який порушував громадський порядок і пошкодив скло в магазині. Подія сталася ввечері в Приморському районі міста.
11 вересня, 2025, 06:07
Про це повідомили у Патрульній поліції Одеської області.
Прибувши на виклик про бійку, інспектори з’ясували, що чоловік чіплявся до перехожих, поводився агресивно та розбив скло у дверях магазину. Патрульні затримали правопорушника та доставили його до відділку поліції для з’ясування всіх обставин.
За такі дії передбачена відповідальність за хуліганство. Патрульна поліція нагадує громадянам дотримуватися правил поведінки в громадських місцях та не порушувати порядок, аби уникнути правових наслідків.
19 лютого, 2026, 08:17
У північно-західній частині Чорного моря фіксують поширення інвазивного виду — синього американського краба. Його ареал поступово зміщується у бік українського узбережжя та придунайських акваторій. Фахівці говорять і про ризики для екосистеми, і про можливі способи регулювання чисельності.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
18 лютого, 2026, 11:37
Станом на ранок 18 лютого проїзд дорогами державного значення в Одеській області забезпечено, однак на трасі М-15 Одеса – Рені діють обмеження для вантажного та пасажирського транспорту через погодні умови.

