Фламінго готуються покинути Тузлівські лимани та полетіти на Південь (фото)
Декілька тисяч дорослих фламінго, які мандрують лиманами нацпарку, готуються до міграції на Південь. На жаль, у цьому році їм не вдалося вивести пташенят.
17 жовтня, 2025, 15:54
Про це повідомив еколог Іван Русєв, передає Українська Служба Інформації.
В цьому році фламінго формували на різних лиманах в декількох місцях колонії для гніздування.
Але під впливом війни вони не змогли успішно вивести пташенят.
Після сенсаційного успіху у 2023 році, коли птахи вперше в історії України вивели близько 200 пташенят, наступні роки виявилися невдалими.
У 2024 році понад 400 гнізд фламінго були зруйновані внаслідок бойових дій, і жодного пташеняти виведено не було. В цьому році так само.
Але еколог сподівається, що рожеві птахи прилетять в Україну наступної весни.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
17 лютого, 2026, 18:52
В Одесі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у підриві автомобіля в Київському районі. Вибух стався вранці 16 лютого на вулиці Академіка Корольова.
17 лютого, 2026, 20:14
Пересипський районний суд Одеси за клопотанням прокурора відправив під варту підозрюваного у вчиненні теракту, який стався 16 лютого 2026 року на вулиці Академіка Корольова.

