В Одесі пройшов масштабний біговий марафон (фото)
В Одесі у парку Шевченка 16 листопада пройшов Autumn Odesa Half-Marathon 2025.
16 листопада, 2025, 13:25
Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.
Олександра ПостійкоСьогодні у змаганнях взяли участь понад 400 людей. Сто з них- з інших міст України, тож тут представлені майже всі регіони. Я реалізував тут 2 свої мрії, по-перше, це марафон вздовж Траси Здоров’я. По-друге, ми задіяли схили - зробили трейл. Всі основні трейл проходять в Карпатах, а тут більш - лайтовий варіант змагань, - розказав Олександра Постійко.
Він додав, що більшість людей беруть участь у змаганнях вперше.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
24 травня, 2026, 12:21
У Каннах оголосили про запуск міжнародної історичної драми “Чужорідні тіла” (Foreign Bodies), яку зніматиме оскароносний режисер Шекар Капур. У центрі сюжету — постать вченого з Одеси Вальдемара Хавкіна, який створив перші ефективні вакцини проти холери та чуми й фактично допоміг врятувати мільйони людей у світі. Стрічка охоплює його шлях від Одеси до Лондона та Індії, а також драматичну історію переслідувань і звинувачень, які пізніше порівнювали з “другою справою Дрейфуса”.
26 травня, 2026, 14:03
На Одещині затримали голову однієї з міських рад Ізмаїльського району за підозрою у вимаганні хабаря. За даними слідства, посадовець нібито вимагав 35 тисяч доларів за погодження документів, необхідних для реалізації проєкту будівництва вітрової електростанції.

