В Ізмаїльському районі безоплатно стерелізують собак
З 22 по 28 листопада в Ізмаїльському районі пройде, за підтримки британського благодійного фонду, безоплатна акція зі стерилізації домашніх і безпритульних собак (лише самок). Крім того, 21 листопада будуть окремо стерилізувати безпритульних собак та робити їм щеплення від сказу волонтери. Організатори закликають власників і небайдужих мешканців міста долучитися до ініціативи, бо масова стерилізація — це єдиний ефективний спосіб зменшити кількість безпритульних тварин.
Про це повідомили на своїй Facebook-сторінці зооволонтерки Ольга Ільченко та Олена Карнішина.
Організатори наголошують: стерилізація — це гуманний і безпечний спосіб запобігти появі небажаного потомства. Використання гормональних препаратів не лише неефективне, а й небезпечне — може спричинити онкологічні захворювання.
Процедура також допомагає уникнути низки серйозних хвороб: піометри (гнійного запалення матки), помилкової вагітності, ускладнень під час пологів та онкології молочних залоз, яєчників і матки.
Щоб записати тварину на безоплатну стерилізацію з 22 по 28 листопада, необхідно зателефонувати Олені Карнішиній за номером +380964554883 і домовитися про конкретний день та час.
А щоб записати безпритульну тварину чи собаку літніх незаможних людей (чи безпритульних) на 21 листопада треба дзвонити Ользі Ільченко за номером +380677647174. В цьому випадку за собакой приїде спеціальна людина.
При записі необхідно надати таку інформацію: кількість собак та їх стать, місцезнаходження собак: вулиця, номер будинку або інший орієнтир, інформація про те, собаки дикі чи ручні.

