Опинилися у пастці: в центрі Одеси дві жінки провалилися з балкону на іншій поверх (фото)
В центрі Одеси обвалився балкон, на якому перебували дві жінки. Надзвичайна подія сталася на вулиці Новосельсьского.
25 листопада, 2025, 13:24
Про це повідомили у ДСНС.
Сьогодні одеські рятувальники отримали виклик, що у Приморському районі стався раптовий обвал балкону на третьому поверсі. Дві жінки, які перебували на ньому, провалилися з третього на другий поверх і опинилися у пастці.
Вогнеборці прибули на місце події та відразу почали роботи з порятунку постраждалих.
Обох жінок, 1941 та 1969 років народження, вдалося визволити з-під завалу, їх передали медикам.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

