Одеський суд продовжив арешт вбивці Ганула (фото)
Приморський районний суд Одеси на 60 діб без права застави продовжив запобіжний захід вбивці активіста Дем'яна Ганула - Сергію Шалаєву.
26 листопада, 2025, 14:38
Про це з зали суду повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.
Судовий процес над Шалаєвим триває вже кілька місяців. На засіданні 3 листопада обвинувачений звернувся до родичів загиблого Ганула та попросив у них вибачення.
Сьогодні суд продовжує вивчати матеріали справи та заслуховувати сторони.
На сьогоднішньому засіданні у Приморському суді Одеси прокурор зачитав докази, їх долучили до матеріалів провадження.
Дружина загиблого Жанна Вознюк повідомила, що на наступному засіданні планують долучити всі матеріали справи, які залишились у прокурора. За її словами, через визнання провини суд застосовує спрощений порядок розгляду та досліджує лише основні докази. Але вона наголосила, що вважає, що обвинувачений заслуговує на довічне ув’язнення.Нагадаємо, що Дем’яна Ганула вбили вранці 14 березня. Згодом одеські правоохоронці затримали вбивцю - ним виявився 46-річний дезертир Сергій Шалаєв.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

