Кілія — тепер серед антарктичних крижин (фото)
Місто Кілія з'явилося на вказівнику української антарктичної станції «Академік Вернадський».
09 грудня, 2025, 05:12
Про це повідомила місцева жителька Кілії Тетяна Гавриленко у Facebook.
Табличку-покажчик встановлено на острові Галіндез — серед білосніжних краєвидів Антарктиди.
Ідею реалізували Андрій Старіш, капітан криголама «Ноосфера» — виходець Кілії. Також до проєкту долучилися боцман Віктор Жуковський та матрос першого класу Денис Точанський.
Честь отримати табличку мають тільки ті міста, виходці з яких мають стосунок до української станції.
Серед сотень покажчиків на станції Вернадського вже була встановлена табличка ще одного міста Одещини — Ізмаїла.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

