В Одеській області викрили агротрейдера, який намагався незаконно вивезти сою до Туреччини та Румунії
Агротрейдер використовував підроблені документи, про походження продукції, та намагався створити видимість легальних операцій та ухилитися від податків.
15 грудня, 2025, 16:05
Про це повідомили у Бюро економічної безпеки.
Детективи БЕБ в Одеській області викрили агротрейдера, який намагався незаконно експортувати 7,5 тис. тонн соєвих бобів до Туреччини та Румунії.
Детективи встановили, що експорт документально не підтвердженої продукції, підозрювані намагалися здійснити через ланцюги постачання з фіктивними підприємствами та ФОПами.
Під час обшуків в Одеському порту та на зернових терміналах Чернівецької області детективи БЕБ вилучили понад 6 тисяч тонн соєвих бобів, завантажених на судно та 1,6 тис. тонн сої у 32 залізничних вагонах. Загальна вартість вилученої продукції – понад 103 млн гривень.Досудове розслідування здійснюється у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 КК України, тобто умисне ухилення від сплати податків.
Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до оборудки.
17 лютого, 2026, 17:23
Колишньому заступнику начальника Одеського обласного ТЦК та СП повідомили про підозру в незаконному збагаченні та легалізації майна. Також підозру отримала його теща.
17 лютого, 2026, 18:52
В Одесі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у підриві автомобіля в Київському районі. Вибух стався вранці 16 лютого на вулиці Академіка Корольова.
17 лютого, 2026, 20:14
Пересипський районний суд Одеси за клопотанням прокурора відправив під варту підозрюваного у вчиненні теракту, який стався 16 лютого 2026 року на вулиці Академіка Корольова.

