Жителю Ізмаїла загрожує до 15 років тюрми за напад з ножем у магазині
У вересні, чоловік узяв товар і пройшов повз касу. Коли продавчиня зупинила його та попросила розрахуватися, він витягнув ніж, пригрозив жінці та втік із магазину.
21 грудня, 2025, 13:20
Про це повідомляє поліція Одеської області.
Поліцейські менш ніж за дві години встановили особу нападника та розшукали його. Під час обшуку за місцем проживання правоохоронці вилучили складний ніж, яким він погрожував потерпілій.
Зловмисника затримали та за рішенням суду взяли під варту. Слідчі висунули йому обвинувачення за статтею про розбій, скоєний в умовах воєнного стану.
Чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

