Переходив через річку: на Одещині чоловік провалився під кригу (фото)
На Одещині рятувальники дістали з води тіло чоловіка, що провалився під кригу.
27 грудня, 2025, 17:31
Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України в Одеській області.
Трагедія сталася вдень 26 грудня в селі Богданівка. Чоловік 1974 року народження вирішив перейти річку, однак тонка крига не витримала — він провалився у холодну воду й вибратися сам уже не зміг. Пошуки тривали майже добу. Лише 27 грудня водолази ДСНС виявили та підняли тіло загиблого.
Рятувальники наголошують: вихід на лід під час нестійких температур становить смертельну небезпеку. Наразі крига на водоймах області надто крихка й не витримує навантаження.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.

