На Одещині доглядальниця навмисно обпекла 84-річну пенсіонерку праскою: їй повідомили про підозру в катуванні
У Роздільнянському районі Одеської області правоохоронці затримали 49-річну жінку, яку підозрюють у катуванні 84-річної пенсіонерки. За даними слідства, під час побутового конфлікту доглядальниця спричинила літній жінці численні опіки гарячою праскою.
Про це повідомили у поліції в Одеській області.
Подія сталася кілька днів тому в одному з населених пунктів Лиманської громади. Попередньо встановлено, що підозрювана проживала разом із 84-річною жінкою та її 52-річною хворою донькою й доглядала за ними.
Під час сварки між доглядальницею та пенсіонеркою жінка схопила гарячу праску й завдала потерпілій опіків рук, грудей та живота.
Після інциденту літня жінка звернулася по допомогу до сусідки, яка викликала медиків. Потерпілу госпіталізували. За висновком судово-медичної експертизи, вона отримала легкі тілесні ушкодження у вигляді опіків І та ІІ ступенів.
Правоохоронці затримали фігурантку та повідомили їй про підозру за ч. 1 ст. 127 КК України, тобто катування.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 166 400 гривень.
Якщо провину жінки доведуть у суді, їй загрожує до шести років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, що Приморський районний суд Одеси розглянув справу жінки, яка протягом тривалого часу експлуатувала власну матір, примушуючи її до жебрацтва в людних місцях міста. Окрім цього, обвинувачена намагалася підкупити правоохоронця, щоб безперешкодно продовжувати протиправну діяльність.
Тож суд визнав її винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.149, ч.1 ст. 369 КК України, та призначив їй покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у виді 4 років позбавлення волі.

