На Одещині посадовець «Укрзалізниці» погорів на $1000 за «вирішення питання» з підключенням до електромереж
На Одещині правоохоронці повідомили про підозру заступнику начальника одного з підрозділів «Укрзалізниці». За версією слідства, він пообіцяв допомогти з погодженням документів та підключенням приміщення до електромереж залізниці, а за свої послуги отримав 1000 доларів.
Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.
За даними слідства, до заступника начальника одного з підрозділів «Укрзалізниці» звернувся власник нежитлового приміщення, якому було необхідно погодити документи та підключити об’єкт до електромереж залізниці.
Посадовець запевнив чоловіка, що має необхідні зв’язки серед працівників регіональної філії та може вплинути на ухвалення потрібних рішень. За свої послуги він нібито вимагав 1000 доларів.
За інформацією прокуратури, гроші підозрюваний отримав у червні на території однієї з автозаправних станцій в Одесі.
Після документування факту одержання коштів правоохоронці повідомили йому про підозру у зловживанні впливом.
Наразі за клопотанням прокуратури суд обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Станом на цей час визначену судом заставу він не вніс.
Слідство триває.
Раніше УСІ повідомляла про затримання на Одещині начальника відділення безпеки військової служби однієї з військових частин, якого підозрюють в організації корупційної схеми для військовозобов’язаних. За версією слідства, посадовець обіцяв допомогти з вирішенням питань у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За свої послуги він нібито вимагав 6 тисяч доларів. Правоохоронці затримали чоловіка під час отримання коштів.

