В Одесі готуються до першої сесії міськради: виділили мільйони на безпеку та цивільний захист
Депутат Одеської міської ради Михайло Карпенчук повідомив про підготовку до першої у 2026 році сесії міської ради.
21 січня, 2026, 09:41
На засіданні постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій, екології та цифрової трансформації обговорили зміни до цільової програми з цивільного захисту.
За результатами комісії ухвалили:
- 6 млн гривень на завершення укріплення підпорної стінки у провулку Рульовому, пошкодженої під час трагічної зливи 30 вересня 2025 року;
- 494 тисяч гривень для Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на закупівлю обладнання для точнішого прогнозування погоди;
- понад 8 млн гривень на паливно-мастильні матеріали для ДСНС, які першими прибувають на місця надзвичайних ситуацій і рятують життя одеситів.
29 березня, 2026, 11:14
Київський районний суд Одеси засудив підполковника, військовослужбовця за контрактом, який за гроші обіцяв вплинути на рішення щодо отримання відстрочки від мобілізації, до двох років служби у дисциплінарному батальйоні.
31 березня, 2026, 11:10
У Пересипському районі Одеси під час мобілізаційних заходів стався конфлікт. У результаті поранення отримали військовослужбовець та цивільний чоловік. Обох забрали до лікарні.
31 березня, 2026, 20:01
Після поразки у Полтавській битві 1709 року шведський король Карл XII відступав через територію сучасної Одещини. Історики відтворили маршрут війська вздовж лиманів і узбережжя Чорного моря.

