Війна. День 1509 коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Сили оборони відбивають спроби окупантів просуватися вглиб території України, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці на різних ділянках фронту.
12 квітня, 2026, 10:01
Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників склали 1070 осіб. Також наші воїни знешкодили вісім танків, три бойові броньовані машини, 73 артилерійські системи, одну реактивну систему залпового вогню, один засіб протиповітряної оборони, 2081 безпілотний літальний апарат, 216 одиниць автомобільної техніки.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.
26 травня, 2026, 14:03
На Одещині затримали голову однієї з міських рад Ізмаїльського району за підозрою у вимаганні хабаря. За даними слідства, посадовець нібито вимагав 35 тисяч доларів за погодження документів, необхідних для реалізації проєкту будівництва вітрової електростанції.
26 травня, 2026, 09:19
Удар балістичною ракетою по Одесі 25 травня забрав життя однієї людини та залишив поранених. У місті зафіксовані пошкодження об’єкта інфраструктури, навчального закладу та житлових будинків.

