Бізнесу та організаціям в Одесі нагадали правила утримання територій у зимовий період
В Одесі суб’єктам господарювання, установам, організаціям та громадянам нагадують про обов’язок утримувати прилеглі території в належному стані в зимовий період.
26 січня, 2026, 15:27
Про це повідомляє Одеська міська рада.
Згідно з Правилами благоустрою, суб’єкти господарювання мають забезпечити безпечний рух пішоходів і транспорту та своєчасно вживати протиожеледних заходів.
Зокрема, передбачено:
- негайне прибирання снігу з початку снігопаду для запобігання утворенню накату та ожеледиці, насамперед на сходах, тротуарах, пішохідних доріжках, під’їздах до житлових будинків, зупинках громадського транспорту та біля люків інженерних мереж;
- наявність необхідного ручного інвентарю для прибирання снігу та льоду;
- забезпечення достатнього запасу посипкових матеріалів (пісок, шлак) і своєчасне посипання тротуарів.
26 травня, 2026, 09:19
Удар балістичною ракетою по Одесі 25 травня забрав життя однієї людини та залишив поранених. У місті зафіксовані пошкодження об’єкта інфраструктури, навчального закладу та житлових будинків.
25 травня, 2026, 21:05
У 2022 році російські пропагандистські канали повідомляли про його загибель та показували військовий квиток як «доказ». Але Іван Солоха вижив після важкого поранення, переніс понад десять операцій, повернувся у стрій і сьогодні захищає небо над Одещиною, збиваючи російські дрони.
26 травня, 2026, 18:41
росія продовжує політику етноциду на тимчасово окупованих територіях України, заселяючи їх вихідцями з рф та громадянами інших країн. Паралельно на захоплених територіях стрімко погіршується демографічна ситуація: смертність перевищує народжуваність, а місцеве населення поступово витісняють. Найгірша ситуація нині спостерігається на окупованій частині Донеччини.

