Свята закінчилися: на Дерибасівській розбирають ялинку (фото)
Сьогодні, 20 січня, комунальники почали розбирати головну новорічну ялинку міста на Дерибасівській.
20 січня, 2025, 16:02
Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.
Нагадаємо, що 20-метрову ялинку встановили 6 грудня, напередодні Дня Святого Миколая. Її ширина становить 9 метрів. Верхівку традиційно цього року прикрасила різдвяна зірка, а саму ялинку оздобили елементами традиційного українського орнаменту та синьо-жовтою стрічкою.
26 травня, 2026, 09:19
Удар балістичною ракетою по Одесі 25 травня забрав життя однієї людини та залишив поранених. У місті зафіксовані пошкодження об’єкта інфраструктури, навчального закладу та житлових будинків.
25 травня, 2026, 21:05
У 2022 році російські пропагандистські канали повідомляли про його загибель та показували військовий квиток як «доказ». Але Іван Солоха вижив після важкого поранення, переніс понад десять операцій, повернувся у стрій і сьогодні захищає небо над Одещиною, збиваючи російські дрони.
26 травня, 2026, 18:41
росія продовжує політику етноциду на тимчасово окупованих територіях України, заселяючи їх вихідцями з рф та громадянами інших країн. Паралельно на захоплених територіях стрімко погіршується демографічна ситуація: смертність перевищує народжуваність, а місцеве населення поступово витісняють. Найгірша ситуація нині спостерігається на окупованій частині Донеччини.

