«Послуги вдома»: на Одещині з’явилися мобільні офіси ЦНАПу (фото) «фото»

«Послуги вдома»: на Одещині з’явилися мобільні офіси ЦНАПу (фото)

Відтепер працівники ЦНАПу на Одещині можуть відвідувати маломобільні верстви населення та надавати послуги за адресою проживання.

Про це повідомляє Одеська військова державна адміністрація.

В чотирьох громадах Одеської області незабаром з’явиться нова послуга «мобільний адміністратор». Таким чином представники ЦНАПУ зможуть обслуговувати громадян вразливих груп населення вдома.

Така можливість стала доступною для вразливих груп громадян завдяки спеціальному обладнанню – «Мобільний кейс», яке дозволяє надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП. Кейс містить в собі все обладнання, яке може знадобитись під час надання адміністративних послуг, – розповідає регіональний координатор Програми EGAP в Одеській області Іван Копиченко.

Спеціальні кейси, так звані «мобільні офіси», вже отримали Чорноморська, Біляївська та Саф’янівська громади Одеської області. Всі послуги центру надаватимуться адміністраторами на постійній основі.

Мобільний кейс для адміністратора, ще у 2021 році за підтримки Програми EGAP, впроваджений у роботу ЦНАП Шабівської громади. І завдяки цьому послугу вдома надано більш ніж 200 громадянам, – зазначив Костянтин Гой.

Незабаром до проєкту за прикладами успішних кейсів ЦНАП планують долучити й інші громади регіону.

В ОВА додали, що зараз в Одеській області діють 64 центри надання адміністративних послуг та 2 територіальних підрозділи у яких працюють більш ніж 700 адміністраторів.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі відновили послугу єМалятко: де можна скористатися

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.