Після скандалів в Одесі представників військкоматів споряджають бодікамерами «фото»

Після скандалів в Одесі представників військкоматів споряджають бодікамерами

Працівників ТЦК та СП (військкоматів) споряджають бодікамерами для видачі повісток під відеозапис.

Про все це розповіла керівниця пресцентру сил охорони та оборони Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі програми Радіо Свобода.

В Одесі наразі проводять службове розслідування щодо останнього інциденту. У соцмережах і телеграм-каналах вранці 14 лютого поширили відео, де військові жорстоко затримують чоловіка у районі Привозу.

Як виявилось, зараз вивчають повний формат відео, яке є, зокрема, на бодікамерах, якими були споряджені споряджені групи.

І попередня поведінка саме винуватця цього інциденту досить провокативна. Вона досить некоректна, вона досить емоційна, знов-таки. Тому службове розслідування вивчить повністю це відео і висновки будуть зроблені на підставі цих результатів, — підкреслила Наталія Гуменюк.

За її словами, зараз бодікамерами споряджається кожна група.

Ми над цим працюємо. Оскільки це не обов’язковий елемент, але, розуміючи, що ось так можуть розвиватися події, ми використали це як спосіб застереження для того, щоб дійсно об’єктивно мати можливість оцінити всю ситуацію, якщо така виникла, — зазначила Наталія Гуменюк.

Нагадаємо, юрист пояснив, які права мають представники військкомату і громадяни України при врученні повісток.

Раніше на USIonline.com

Силою до військкомату: що кажуть юрист та військові про інцидент в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.