
Під прикриттям відпусток: на Одещині затримали організаторів незаконного переправлення осіб до Молдови
Угруповання, очолюване одеситом, організувало виїзд трьох осіб до Молдови, надаючи їм підроблені документи, які засвідчували їхнє перебування на військовій службі та відпустку у Кишиневі.
Про це повідомляє ГУНП в Одеській області.
За свої послуги підозрювані вимагали від кожного з клієнтів 8000 доларів. Однак їх задум не здійснився: правоохоронці затримали зловмисників при спробі незаконно вивезти людей за межі України.
Повідомляється, що зловмисники не ризикнули везти чоловіків через офіційний пункт пропуску, а поїхали поза його меж, де і були затримані.
Організатору та спільникам висунуто обвинувачення за ст 332 КК України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 9 років з конфіскацією майна.
Обвинувальний акт стосовно дій угруповання – скеровано в суд.
Раніше на USIonline.com —
На Одещині заблокували нову схему втечі ухилянтів за кордон за участі прикордонника (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.