Під час наступальних дій на Херсонщині загинули троє бійців з Одеської області (фото) «фото»

Під час наступальних дій на Херсонщині загинули троє бійців з Одеської області (фото)

Жителі Ренійської громади прощатимуться з двома земляками, які героїчно загинули на передовій під час наступальних дій на Херсонщині – зі старшим сержантом Євгеном Бугайовим та командиром Віталієм Кузочкіним. Велику пошану місцеві мешканці висловили й загиблому воїну із Болграда офіцеру Олександру Калову.

Про загибель бійців повідомили представники місцевих рад.

Як зазначив міський голова Рені Ігор Плехов, на передовій під час контрнаступальних дій на Херсонщині загинули двоє мешканців міста – 33-річний старший сержант десантно-штурмової роти військової частини морської піхоти Євген Бугайов та 53-річний старшина, командир бойової машини десантно-штурмової роти військової частини морської піхоти Віталій Кузочкін.

У Євгена залишилася дружина та двоє дочок.

Відданий та професійний боєць, щирий патріот і просто добра та життєрадісна людина – саме таким Євген назавжди залишиться у нашій пам’яті. Героїчна загибель спіткала його, коли він захищав свого бойового командира в боях на Херсонщині , – розповів Ігор Плехов.

Євген Бугайов

53-річний уродженець Миколаїва Віталій Кузочкін багато років прожив в місті Рені, яке для себе вважав рідним. Боєць пішов на війну заради своїх дітей та онуків.

Він був дуже добрим, завжди всім допомагав, мав багато друзів. Віталій міг не йти на війну, та заради майбутнього своїх дітей та онуків 53-річний чоловік за першим покликом серця став на захист Батьківщини. Герої до останнього подиху не випускали з рук зброю, захищаючи рідну землю, – зазначив Ігор Плєхов.

Віталій Кузочкін

Про дату прощання з героями буде повідомлено пізніше.

***

«Живий коридор» на знак пам’яті та поваги до 35-річного офіцера ЗСУ Олександра Калова розвернули місцеві мешканці Болграду 6 жовтня.

Командир десантно-штурмової роти військової частини морської піхоти, старший лейтенант, Герой України Олександр Калов загинув 1 жовтня внаслідок множинних осколкових поранень під час контрнаступу в Херсонській області.

У останню путь бійця провели рідні, друзі та товариші.

Він був справжнім офіцером, нашим командиром, як називали його підлеглі, позивний «Балу», який і прикрив їх першим у тому останньому у його житті бою, – зазначив представник Болградського районного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Невечеря.

Олександр Калов має два ордени «За Мужність», в день прощання його матері від президента вручили український прапор.

Українська Служба Інформації висловлює співчуття рідним і близьким загиблих захисників.