Перша для України: одесит виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби «фото»

27-річний одеський борець вільного стилю Василь Михайлов взяв золото на чемпіонаті Європи, який проходив в Загребі. Це перша найвища нагорода для збірної України на даних змаганнях.

Про це повідомляє пресслужба відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

В 1/8 фіналу Василь Михайлов у вазі «до 79 кг» достроково переміг Ахсарбека Гулаєва із Словаччини з рахунком – 15:4, в чвертьфіналі – виявився сильнішим за серба Хетіка Каболова (8:1), а у півфіналі – за бронзового призера молодіжного Євро-2023 Сабухі Амірсланова із Азербайджану – 5:2

У фіналі змагань одесит переміг Георгіоса Кугіомцідіса із Греції (3:1) – чемпіона Європи-2022 в цій категорії.

За 40 секунд до завершення першого періоду Василь здійснив захоплення ноги і зумів «приземлити» суперника на килим. Після першого періоду – 2:1 на користь на одеського спортсмена. За 1.07 до закінчення сутички Василь в схожій ситуації набрав одне очко, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили в НОК, до цього найвищим досягненням на чемпіонаті Європи була бронза, завойована в 2020-му році, в цій же категорії.