Перебіжки через кордон: в Одеський області затримали двох нелегалів  «фото»

Перебіжки через кордон: в Одеський області затримали двох нелегалів 

Один із затриманих громадянин Азербайджану, інший - України. Чоловіки незаконно перетнули кордон України з боку Молдови. Після початку повномасштабної війни вони втекли з країни, а зараз хотіли повернутися додому. 

Про це розповіли в Держпогранслужбі.

Двох чоловіків затримали прикордонники Ізмаїльського загону на державному кордоні поблизу села Котловина Ренійської громади. Побачивши прикордонників, порушники почали тікати назад до сусідньої держави, але були зупиненні попереджувальним пострілом вгору. Як з’ясувалось, на початку широкомасштабного наступу російської федерації вони відсиджувались за кордоном, а, зрозумівши, що ситуація стала безпечнішою вирішили повернутись до своїх родин.

Наразі на 39-річного мешканця Ізмаїльського району складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». На іншого порушника, який не мав з собою документів, але представився громадянином Азербайджану, будуть складені процесуальні документи після встановлення його особи. Рішення у справах ухвалить суд, – говориться у повідомленні.

Раніше на  USIonline.com

Ізмаїльські прикордонники розповіли, які хитрощі вигадують ухилянти, щоби потрапити за кордон

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.