Ізмаїльські прикордонники розповіли, які хитрощі вигадують ухилянти, щоби потрапити за кордон «фото»

Ізмаїльські прикордонники розповіли, які хитрощі вигадують ухилянти, щоби потрапити за кордон

Серед способів — як банальні хабарі, так і різні схеми.

Про це повідомляють в Ізмаїльському прикордонному загоні.

78 чоловіків призовного віку намагалися перетнути кордон за підробленими документами — медичними довідками, студентськими квитками тощо. Їх притягнули до кримінальної відповідальності за підробку документів. Ще понад півтисячі чоловіків намагалися виїхати за документами, які насправді не дають такого права.

Дехто намагався підкупити прикордонників: задокументовано 16 відмов від неправомірної вигоди на загальну суму 10600 доларів США, 10 євро та 30 тис. грн. Найбільший запропонований хабар становив – 2 тис. доларів США. Усіх правопорушників передали до поліції.

Під час повернення в Україну чоловіків призовного віку в пунктах пропуску зафіксували 124 випадки незаконного виїзду за кордон, в тому числі з використанням подвійного громадянства.

Всього за спробу незаконного перетину державного кордону з початку війни прикордонники затримали 216 призовників. Всіх їх притягнули до адміністративної відповідальності. 118 чоловіків призовного віку затримали у взаємодії з молдавськими колегами.

Затримували прикордонники і організаторів нелегального вивезення чоловіків за кордон. Одного з них вже притягнули до відповідальності, ще двом оголошено підозру.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 167 (оновлюється)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.