Опалювальний сезон в Україні почнеться пізніше, ніж зазвичай «фото»

Опалювальний сезон в Україні почнеться пізніше, ніж зазвичай

Українцям повідомили, що зима буде холодною. Опалювальний сезон почнеться пізніше і закінчиться раніше.

Про це розповів голова «Нафтогазу» Юрій Вітренко в інтерв’ю The Guardian.

За його словами, на українців, імовірно, чекає найхолодніша зима за останні десятиліття. Температура в приміщеннях буде встановлена на рівні 17–18°C, що приблизно на чотири градуси нижче за норму. Українцям радять запасатись ковдрами та теплим одягом на випадок, якщо температура надворі впаде нижче -10°С. До того ж, опалювальний сезон цього року настане пізніше і закінчиться раніше, ніж зазвичай.

Без фінансової підтримки нам не вистачатиме газу, а це означатиме, що у нас будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми. Україні потрібно близько 10 мільярдів доларів на імпорт газу, – зазначив глава «Нафтогазу».

Він також додав, що поточні розрахунки можуть змінитися, якщо, наприклад, Росія націлиться на важливу газову інфраструктуру України, електростанції чи об’єкти з видобутку газу. Близько 50% газових родовищ України перебувають у Харківській області, неподалік від лінії фронту. На випадок атак росіян на газову інфраструктуру чи об’єкти газовидобутку Україна готує аварійні комплекти, які можуть обслуговувати до 200 тис. осіб, включаючи мобільні котельні, мобільні теплові пункти та дизельні електрогенератори.

Раніше на  USIonline.com

Борг одеситів за тепло сягнув понад 1 млрд: комунальники просять платити

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.