Одесити збирають ліки для дітей в Харківській області: як допомогти (фото) «фото»

Одесити збирають ліки для дітей в Харківській області: як допомогти (фото)

Наразі волонтери вже зібрали необхідні речі для дорослих, але не вистачає препаратів для малечі. Тож, якщо ви хочете приєднатися до допомоги - можна принести ліки у Палац спорту.

Про це розповіла волонтерка Катерина Ножевнікова.

Мова йде про мешканців Шевченковської громади Куп’янського району Харківської області. Це три тисячі дорослих і 200 дітей. Через декілька днів одесити знову привезуть допомогу постраждалим від російської агресії.

У нас є ліки для пенсіонерів, памперси і ходунки. У нас немає жарознижувальних для малечі. Якщо ви хочете допомогти, то можна принести сьогодні-завтра ліки у Палац Спорту (проспект Шевченко, 31),– розповіла Катерина.

Одеські волонтери постійно приїздять до Харківської області. Вони не тільки привозять продукти, ліки, одяг та інші корисні речі, але й допомогають привести розбомблені будівлі до ладу. Наприклад, нещодавно вони допомогли відремонтувати дах для Людмили – вона дружина військового, який зараз боронить нашу країну, і мати двох дітей.

Прилетіло до них «добряче‎», це можна  побачити по вщент вигорілій автівці, яка стояла у дворі. Значок «мазда‎» від автівки хлопці знайшли на даху. Можна уявити себе якої сили був вибух. Слава Богу, що у цей момент нікого не було у хаті, всі живі і здорові, – розповіла одеська волонтерка Анна Баратинська.

Якщо ви хочете допомогти мешканцям Харківщини:

Картки:

MonoBank – 5375 4141 3087 5734 PrivatBank – 4149 6293 1471 1789  Міжнародні – https://send.monobank.ua/7UpVAZgY8J