Одесити врятували з Херсонщини трьох левенят (фото) «фото»

Одесити врятували з Херсонщини трьох левенят (фото)

Через окупацію мати маленьких левів загинула від голоду, оскільки тварин утримували в поганих умовах. Наразі левенята в безпеці. Після лікування їх відправили в американський притулок для великих кішок.

Про це Української Служби Інформації розповіли Леонід та Валентина Стоянови – сім’я ветеринарних лікарів, які врятували левів.

Одеські ветеринари з початку повномасштабного вторгнення російської федерації активно допомагають різним тваринам – від морських свинок та папуг до мавп та левенят.

Нещодавно з деокупованих територій Херсонської області вони привезли трьох 2-місячних левенят. Тварини були у поганому стані, мали проблеми з ШКТ, недобір у вазі.

Цих левенят чекала погана доля. Вони або загинули б від голоду, як їх мама, або вирушили  працювати в цирк чи контактний зоопарк. Однак, незважаючи на всі складнощі, ми зробили все можливе, щоб забрати їх, вилікувати та відправити в безпечне місце, – розповідає Валентина.

Окрім лікування, нагальним питанням став пошук дому. Валентина та Леонід довго шукали новий притулок для великих кішок за кордоном і знайшли його у штаті Міннесота (США).

Малюки пробули з ветеринарами майже 3 місяці. Леонід та Валентина розповідають, що життя з ними – це робота з повною зайнятістю.

Годувати левенят треба було кожні 2-3 години, після – давати препарати. І звичайно ж, кожному з них після їжі потрібно було робити масаж живота. Без цього ніяк. Якщо цього не робити, то шлунок може просто зупинитись. Це особливості роботи ШКТ всіх великих кішок, – пояснює Валентина.

Малюків назвали українськими іменами, бо ветеринарам дуже хотілося, щоб у США всі точно знали звідки вони: Леся, Стефанія та Тарас. Нині вони вже у своєму новому будинку, обживаються.

Цей притулок справді дуже хороший. У левенят великий просторий вольєр. Крім цього, цей притулок закритий для відвідувань. А це означає, що у тварин до кінця їхніх днів буде спокійне життя – практично без людей, – резюмувала Валентина.