Одеситку судили за поширення російській агітації «фото»

Одеситку судили за поширення російській агітації

У своїх дописах одеситка жаліла вбитих російських солдат, а українських військових називала «нацбатами». Вона виправдовувала вбивства мирного населення і, в той же час, писала, що «російська армія стріляє тільки по військовим об'єктам». Жінка не може упродовж 15 років обіймати посади у місцевому самоврядуванні, за рішенням Приморського районного суду Одеси. 

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Дописи жінки у соцмережі “Однокласники” суперечили одна одній. Так, вона писала про те, що в Україні 8 років панував фашизм та працювали “нацбати”. І, нібито, “спецоперація” – це кара для українців. У той же час, на ії думку, російська армія обстрілює тільки військові об’єкти. При цьому, вона жаліє загиблих російських солдат та їх батьків, а українську армію звинувачує у злочинах, у тому числі і у Харкові.

Резюмировала свою думку жінка ось такими словами на адресу українців: Ваши вопросы “а нас за что?” и “почему?” так и зависли в вашем же “мы не просили нас освобождать!” и “нам не нужен такой Русский мир”. Так знайте, вы, у которых “в стране фашизма нет” – сейчас освобождают не вас, … а от вас!

У суді жінка сказала, що ій прикро за свої слова.

За рішенням суду вона не матиме права займати посади у місцевому самоврядуванні впродовж 15 років.

Раніше на USIonline.com

Адміністратора кілійської групи судили за ворожу агітацію

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.