Одеситка Еліна Світоліна вийшла у фінал WTA 250, виборовши перемогу у китаянки «фото»

Одеситка Еліна Світоліна вийшла у фінал WTA 250, виборовши перемогу у китаянки

Еліна Світоліна, одеситка та тенісна зірка, знову вражає світ своїм професіоналізмом та неперевершеним талантом. У півфіналі хардового турніру WTA 250 в Окленді вона вийшла на корт, здобувши перемогу над китаянкою Сію Ван.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації стало відомо  з офіційної сторінки WTA в YouTube.

Вже на старті турніру Світоліна подолала двох чемпіонок Грендслемів – Каролін Возняцкі та Емму Радукану, продемонструвавши вражаючу готовність до змагань. У чвертьфіналі вона легко переграла Марію Боузкову, а потім здолала китайську тенісистку Сію Ван у півфіналі.

Цей турнір став для Еліни першим за чотири місяці після завершення минулого сезону, коли вона припинила участь у змаганнях після US Open-2023 для відновлення від травми стопи.

У фіналі Еліну чекає складне випробування – зустріч з третьою ракеткою світу та чинною чемпіонкою US Open, Коко Гофф з США. Ця зустріч обіцяє бути захопливою, адже тенісистки вже зустрічались на корті, і це буде своєрідне відновлення змагальногї дуелі. У цьому поєдинку, Гофф буде захищати свій минулорічний титул.