Одесит пропонує виключити рф з Ради Безпеки ООН «фото»

Одесит пропонує виключити рф з Ради Безпеки ООН

Одеський адвокат пропонує винести на найближче засідання Генеральної Асамблеї ООН резолюцію про відсутність повноважень представника РФ у Раді Безпеки ООН.

Одеський адвокат Денис Кешкентій пропонує винести на Генеральну Асамблею ООН проект резолюції про відсутність повноважень у представника Росії.

Нинішня присутність уряду РФ в Раді Безпеки ООН – це наслідок обману, що здійснив Президент РФ Борис Єльцин. Урядом Російської Федерації була винайдена формула в якій «Російська Федерація» – це нове ім’я «СРСР», а відтак «СРСР» продовжує засідати в ООН під новим ім’ям «Російська Федерація». Проте, насправді «Радянський Союз» не змінив свою назву на «Російська Федерація», а взагалі припинив своє існування, що було абсолютно чітко і недвозначно закріплено в Угоді про створення Співдружності Незалежних Держав («Біловезька угода») від 8 грудня 1991 року, – зазначає Денис Кешкентій.

Він також додав, що в сьогоднішній ситуації, коли нинішнє керівництво Російської Федерації вчинило дії, які за міжнародним правом кваліфікуються як «злочин агресії» неможливо далі миритися з тим, що місце постійного члена Ради Безпеки ООН неправомірно посідають злочинці.

Зазначимо, поки що петиція зібрала 57 підписів.

Скріншот: сайт Електронні петиції

 

Нагадаємо, петиція має набрати 25 тисяч підписів, щоб її розглянув Президент України. зареєстрували на сайті Президента України.

Раніше на  USIonline.com

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.