Одесит готує до відкриття у Львові другий центр протезування Superhumans «фото»

Одесит готує до відкриття у Львові другий центр протезування Superhumans

Рівно рік тому відкрився перший Superhumans Center у Львові. Наразі завершено будівництво другого, дев'ятиповерхового корпусу, що розширить можливості для пацієнтів. Але потрібні гроші – їх збирають у тому числі за допомого браслетів, які виготовлені з осколків.

Про це повідомив одеський підприємець, засновник Supehumans Андрій Ставніцер на своїй сторінці у Facebook.

Понад 50 реконструктивних операцій вже успішно провели лікарі центру протезування, допомагаючи людям відновити своє здоров’я та впевненість у собі. Понад 500 пацієнтів вже пройшли через центр.

Ми пишаємося нашими пацієнтами, які пройшли через складні часи та знайшли нове життя, – наголосив Андрій Ставніцер.

Але для продовження роботи та розвитку центру потрібні гроші – їх збирають у тому числі за допомогою незвичних браслетів.

Для того щоб відзначити нашу спільну боротьбу і перемоги, ми створили особливі браслети, символізуючи нашу вирішеність та силу. Виготовлені з осколків, які символізують наші випробування, вони нагадують нам про те, що кожна подолана перешкода робить нас сильнішими. На них написано: “Хто рятує одне життя – рятує весь світ”, нагадуючи кожному з нас про силу нашого внеску в світ та добробут, – зазначив засновник Supehumans.

Фото: Андрій Ставніцер/ Facebook

 

Ці браслети будуть доступні на сайті Superhumans Marketplace, де також можна придбати інші товари або здійснити пожертвування центру протезування. Усі кошти, отримані від продажу браслетів та пожертв, будуть спрямовані на повернення людям, постраждалим від війни, можливостей активного та повноцінного життя.

Додамо, нещодавно стало відомо, що команда Superhumans Center вже шукає і в Одесі приміщення для центру реабілітації.

Раніше на USIonline.com

В Україні відкрили центр протезування Superhumans за проектом одеського бізнесмена (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.