Одесит до смерті забив селянина «фото»

Одесит до смерті забив селянина

Подія сталася на Роздільнянщині. 29-літній мешканець Одеси сильно побив співмешканця своєї бабусі - потерпілий помер від черепно-мозкової травми.

Про це повідомляє обласна поліція.

До поліції звернулася 69-річна жителька Роздільнянщини та повідомила, що виявила свого 51-річного співмешканця без ознак життя на їхньому подвір’ї.

Поліцейські розпочали досудове розслідування події, в ході якого призначили судово-медичну експертизу. Вона показала: чоловік помер від черепно-мозкової травми. Вже в ході опитування односельців родини правоохоронці встановили, що до побиття померлого може бути причетний онук літньої жінки, який напередодні приїздив до неї в гості.

З’ясувалося, що бабуся пожалілася онукові на співмешканця і попросила поговорити з ним, щоб не ображав її. До правоохоронців з цього приводу жінка звертатися не хотіла, жаліючи кривдника.

Під час з’ясування стосунків між чоловіками виникла сварка, в ході якої молодший за віком чоловік побив старшого, спричинивши йому травми, що призвели до смерті. Зрозумівши, що накоїв непоправне, з місця скоєння злочину правопорушник втік. Поліцейські розшукали фігуранта в Одесі, де він проживав.

Під тиском неспростовних доказів чоловік зізнався у скоєному та пояснив: змовчав на початку, бо злякався відповідальності.

Раніше на  USIonline.com

В Ізмаїлі двох чоловіків судитимуть за насильство та погрозу вбивством

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.