Одеські залізничники отримали нову пожежну амуницію (фото) «фото»

Одеські залізничники отримали нову пожежну амуницію (фото)

Допомогу передали  міжнародні благодійні організації. Окрім Одеси техніку та пожежну амуніцію отримали Харків та Кривий Ріг.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Сучасну амуніцію для українських пожежників передали організації United Help Ukraine, Help Razom та Ukrainian Cultural & Humanitarian Institute. Це захисний одяг, каски, респіратори, піноутворювачі в каністрах тощо.

Ми вдячні партнерам за допомогу. Завдяки таким корисним подарункам ми відчуваємо, що ви поряд і готові підтримати. Це спонукає нас продовжувати і роботу, і боротьбу. Докладаємо всі зусилля, аби Укрзалізниця продовжувала гідно реагувати на виклики сьогодення й бути корисною для України в будь-якій надзвичайній ситуації, — наголосив в.о. начальника головного управління воєнізованої охорони АТ “Укрзалізниця” Володимир Александров.

Українські залізничники-пожежники отримали 22 позиції необхідних елементів сучасного захисного одягу та засобів. Отриманою амуніцією буде укомплектовано працівників та пожежні поїзди, які працюють в Одесі, Кривому Розі та Харкові.

Наразі Укрзалізниця має у своєму парку 46 пожежних поїздів. За час повномасштабної війни вони вже 61 раз залучалися до ліквідації аварій і наслідків ворожих обстрілів.