Одеські волонтери встановлюють в Херсоні мобільні укриття (фото, відео)

В Херсоні встановлюють укриття в яскравих національних кольорах. Там можна перечекати тривогу та обстріли. Адже російські окупанти кожен день продовжують обстрілювати українське місто. Одне укриття вже встановили, зараз в Одесі монтують ще два.

Монтаж укриттів побачив кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Більш детально про це дивіться у відео.

Перше бетонне укриття одеські волонтери встановили в центрі Херсону. На жаль, це місце трагедії – нещодавно там російські реактивні снаряди забрали життя 10 людей.

Перше укриття встановили 9 січня, зараз монтують ще два, які в найближчий час направлять до Херсону. Обрані місця – там, де буває найбільше людей. Адже зараз такі укриття на півдні України потрібні більш за все саме Херсону, – розповів керівник проекту Ілля Блохін.

Ілля Блохін

Зараз в Херсоні продовжують перебувати місцеві жителі, які з різних причин не хочуть покидати рідне місто. Переважно це літні люди. Тож для них мобільні укриття – це можливість безпечно перечекати російські обстріли.

Херсон до російської окупації і після – це два різних міста. Людей залишилося мало, це пенсіонери, які не змогли виїхати. Поодинокі випадки – і сім’ї з дітьми, які продовжують залишатися у Херсоні. Спочатку ми виїхали у Херсон, обрали місця, де можна встановити мобільні укриття. Є лише одна проблема – при монтажі важко працювати крану через електромережі, – розповів керівник підрядної організації Олександр Войтко.

Олександр Войтко

Нагадаємо, що раніше такі укриття встановили в Миколаєві.

Раніше на USIonline.com

В Одесі готують укриття для південного форпосту України (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.