Одеські волейболістки і веслувальники успішно стартували на міжнародних змаганнях «фото»

Дівчата з Чорноморська виступають на чемпіонаті з волейболу у грецькому місті Лутракі, а байдарочник з Южного — на чемпіонату світу серед юніорів, який триває в угорському Сегеді.

Про це повідомили в обласній філії Національного олімпійського комітету.

Вихованки ДЮСШ Чорноморська 16-річна Вікторія Ніценко і 17-річна Дар’я Шереметьєва здобули дві перемоги на початку турніру в групі В на дебютному для себе чемпіонаті Європи і гарантували собі вихід в наступний раунд змагань. Вони обіграли грецький дует з рахунком 2-0 і пару із Косова з аналогічним рахунком.

Владислав Волошин з южненського ФСК «Хімік», якому 30 серпня виповнилося 18 років, вийшов у фінал чемпіонату з веслування. На олімпійській дистанції 1000 м на байдарках він впевнено вийшов у півфінал, а в своєму півфінальному заїзді посів друге місце, що гарантувало йому вихід у фінал, який відбудеться 3 вересня.