Одеські спортсмени «запалили» на міжнародних і всеукраїнських змаганнях (фото) «фото»

Одеські спортсмени «запалили» на міжнародних і всеукраїнських змаганнях (фото)

Спортсмени Одеської області успішно виступили на міжнародних і всеукраїнських змаганнях з чотирьох видів спорту, які відбулися наприкінці травня.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фехтування

18-річний одеський фехтувальник Тимур Терзі посів 4-е місце в командному турнірі на молодіжному чемпіонаті Європи (U-23) в Будапешті.

Стрільба із лука

На чемпіонаті України серед юніорів та кадетів (23-27 травня) у Львові збірна Одеської області завоювала одну бронзову медаль: це зробив динамівець Даніїл Неделько.

У змаганнях Всеукраїнської Універсіади, яка пройшла у Львові слідом за чемпіонатом України (28-31 травня), Даніїл Неделько став срібним призером.

Вільна боротьба

Спортсмени Одеської області у складі юніорської збірної України завоювали повний комплект на міжнародному турнірі (U-20) «Dumitru Pirvulescu Vasile Lorga», який відбувся в Бухаресті (Румунія).

Чемпіонкою стала Марія Зенкіна («до 76 кг»), срібним призером – Микита Зубаль (обидва – ФСК «Хімік», Южне), бронзу медаль завоював Микола Ташогло.

Греко-римська боротьба

Юні борці греко-римського стилю Одеської області завоювали три медалі на Європейських іграх школярів, які відбулися у Белграді.

Чемпіоном став Кирилло Угрік. Бронзові медалі завоювали ще один вихованець Теплодарської Дмитро Гавриленко і вихованець обласної ДЮСШ боротьби Герман Басараб.