“Одеські котики” під загрозою: художниці надіслали скаргу (ОНОВЛЕНО) «фото»

“Одеські котики” під загрозою: художниці надіслали скаргу (ОНОВЛЕНО)

«Одеський завод шампанських вин» надіслав офіційну претензію художниці Юлії Подмогіной та заборонив використовувати їй торгівельний знак ODESSA у своїх роботах.

Про це Юлія Подмогіна повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Прилетіло звідки не чекали. Таке не вигадаєш навмисно, але мені надійшла офіційна претензія від Одеського заводу шампанських вин (фг Кулевча). Ні, це не жарт. Вони забороняють використання «торгового знаку “ODESSA”. Я не можу використовувати назву мого міста.
Можна було б подумати, що їм просто не сподобався котик, але ж вони в своєму брендованому магазині «Французький бульвар» продавали футболки з ним, порушуючи закон про авторське право.

А може не хочуть бути на символі опору, бо чогось/когось чекають? Не знаю.
Напевно що і в суд підуть, адже старий-добрий бізнес є бізнес. Стидоба.
Я створювала котів не для того, щоб їх продавати, так уж сталося, що людям вони сподобались. Всі 100% прибутку йшли на потреби переселенців, притулків для тварин, ЗСУ. Я цим не хизувалася, бо хотіла, щоб купляли тільки, якщо дійсно подобається. Дякую всіх, хто підтримував, – написала Юлія.

Нагадаємо, одеситка створює образи дивовижних котів-визволителів. Одеський кіт був у тільнику та тримав в руках пляшку із запальною сумішшю, де було написано Odessа.

ОНОВЛЕНО

Засновник винного бутіку Enoteca Old OAK Олександр Гацько вже заявив, що знімає з продажу продукцію Одеського заводу шампанських вин – “за ганьбу, яку вони ініціювали”.

Свободу одеському котику, – написав він.

Раніше на  USIonline.com

Ukrainian warrior cats: картины одесситки становятся символом борьбы (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.