Одеські каратистки забрали «золото» і «бронзу» на турнірі в Японії (фото) «фото»

Одеські каратистки забрали «золото» і «бронзу» на турнірі в Японії (фото)

Турнір Прем'єр ліги з карате пройшов у японському місті Фукуока.

Про це повідомили на сторінці Odesa Karate Federation.

Одеська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала золоту медаль в категорії «до 55 кг» на етапі Прем’єрі-ліги в Фукуоці.

У фіналі вона розгромила господарку змагань Шорі Накамура (10:2), хоча за хвилину до завершення рахунок був рівним (1:1), — розповіли на сторінці організації.

Триразова чемпіонка Європи родом із Чорноморська Аніта Серьогіна забрала «бронзу».

У поєдинку з Анною-Йоханною Нільсен зі Швеції в категорії «до 61 кг» вона здобула перемогу ударом рукою за 8 секунд до закінчення (1:0).

Для Аніти це 14-а медаль (6-2-6) на турнірах Прем’єр-ліги. Всього в колекції Аніти 34 нагороди (11-9-14) на великих міжнародних змаганнях.

Також 18-річний Давид Яновський програв в рівній боротьбі поєдинок за бронзу казаху Дідару Аміралі (0:1).

Зазначимо, 5-е місце – найкращий результат Давида на турнірах такого рівня. Це був лише його 3-й турнір Прем’єр-ліги.