Одеські бізнеси можуть безкоштовно перевести виробництва у безпечніші регіони: куди звертатися «фото»

Одеські бізнеси можуть безкоштовно перевести виробництва у безпечніші регіони: куди звертатися

Уряд відкрив нову програму з реколакції бізнесу. Тепер виробники з Одеської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської та ще 8 областей зможуть безкоштовно перевести свої підприємства у більш безпечні регіони.

Про це повідомляється на офіційній сторінці в Facebook програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Українські компанії з 14 регіонів країни зможуть проконсультуватися з юристами, економічними та логістичними експертами щодо переїзду виробництва у більш безпечні регіони. Уряд оголосив про старт нового проєкту UA RE: LOCATE.

Зазначається, що 30 компаній отримають безкоштовні консультації з експертами, 27 компаній зможуть безкоштовно перевезти свої потужності в найближчі 3 місяці, 37 релокованих компаній отримають безкоштовну експертну підтримку з економічних та юридичних питань для швидкого запуску на новому місці.

Категорії, які можуть подати заявку:

  • IT-компанії, виробники продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, побутових та інших товарів, які задовольняють нагальні потреби українців або є інноваційними та можуть мати високу додану вартість;
  • компанї, які відповідають критеріям ММСП відповідно до українського законодавства;
  • виробничі потужності компанії знаходяться в одній з наступних областей: Одеська, Харківська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Черкаська, Полтавська, Донецька, Луганська, Сумська, Чернігівська, Кіровоградська, Київська та м.Київ.

Перевага буде надаватися компаніям, які подавали заявку на Урядову програму з релокації.

Подати заявку на реєстрацію можна за посиланням Google Forms. Питаня щодо проекту надсилати за електронноею адресою: info@export.kyiv.ua

Раніше на  USIonline.com

Мінекономіки: Світовий бізнес зацікавлений в інвестиціях в Україну

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.