Мінекономіки: Світовий бізнес зацікавлений в інвестиціях в Україну «фото»

Мінекономіки: Світовий бізнес зацікавлений в інвестиціях в Україну

Великий міжнародний бізнес проявляє зацікавленість проектами, які пропонує Україна в рамках кампанії Advantage Ukraine. Зокрема, йдеться про перспективу співпраці в галузях металургії, енергетики, сільського господарства, інвестиційно-фінансового напрямку.

Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник Міністра економіки України Олександр Грибан.

Україна – це ринок надзвичайно великих можливостей. Інвестори, які першими прийдуть в Україну, отримають найбільше переваг у майбутньому. Певний час буде витрачений на перевірку запропонованих проектів. Це не менше шести місяців. Тому ми переконуємо інвесторів, що таку роботу можна починати вже сьогодні, аби через півроку можна було б відразу приступати до реалізації проекту, – наголосив Олександр Грибан.

За його словами, уряд активно працює над організацією страхування інвестицій.

Гарантійні інструменти обговорюємо як з окремими урядами країн-партнерів, так і з групою Світового банку, Багатостороннім агентством з інвестиційних гарантій (MIGA), – зазначив Олександр Грибан.

Також заступник міністра відзначив зацікавленість міжнародного бізнесу вже під час переговорів у Нью-Йорку:

Зокрема, за напрямами металургії, енергетики, сільського господарства, інвестиційно-фінансового напряму. Ми провели успішні зустрічі з компаніями U.S. Steel, Honeywell, Halliburton, на черзі стратегічна комунікація з компаніями ExxonMobil, Chevron. Плануємо долучити до спілкування компанію Tesla. Багато цікавих масштабних проектів і відповідні контрагенти, які здатні їх реалізувати. Ми починаємо з великих стратегічних інвесторів, оскільки цей процес найдовший та найскладніший.

Україна акцентує на усіх напрямах, які передбачають генерування доданої вартості.

Наша мета – організувати виробництво в Україні та підтримувати власного виробника. Тому усі проекти передбачають високий рівень локалізації або умову участі локальних українських партнерів. Україна має низку переваг завдяки своєму географічному розташуванню, а також низку пріоритетних торгівельних взаємовідносин з нашими зарубіжними партнерами. Це робить нашу державу вигідним майданчиком для розміщення виробництв та представництв відомих фірм, – переконаний Олександр Грибан.

Нагадаємо, що на відкритті торгів Нью-Йоркської фондової біржі українська делегація на чолі з Юлією Свириденко презентувала платформу залучення іноземних інвестицій Advantage Ukraine.

Раніше на  USIonline.com

Як Україна стимулює ветеранський бізнес

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.