Одеська топ-тенісистка зіграла перший матч після народження дитини «фото»

Одеська топ-тенісистка зіграла перший матч після народження дитини

Еліна Світоліна провела свій перший офіційний матч з березня минулого року. Вона поступилася Юлії Путінцевій (Казахстан) 7:6(3), 2:6, 4:6. Одеська тенісистка лише шість місяців тому стала мамою і не виступала в Турі з березня минулого року.

Про це повідомляє видання «Великий теніс України».

Еліна Світоліна (Україна, WC) програла Юлії Путінцевій (Казахстан) 7:6(3), 2:6, 4:6.

У першому сеті тенісистки зробили по два брейки, причому Світоліна відіграла один сетбол на своїй подачі за рахунку 4:5. На тай-брейку українка програвала 1:3, після чого взяла шість розіграшів поспіль. Другий сет розпочався з десяти поспіль програних розіграшів Світоліною, після чого українка все ж утримала свою подачу в третьому геймі. У п’ятому геймі українка програла ще один гейм на своїй подачі і Путінцева довела сет до перемоги.

У вирішальній партії тенісистки обмінялися брейками в перших двох геймах і далі утримували свої подачі до рахунку 3:3. У сьомому геймі Путінцева зробила брейк, який Світоліна одразу ж повернула, але в дев’ятому геймі українка знову не змогла втримати свою подачу, і тенісистка з Казахстану з першої спроби подала на матч. Поєдинок тривав 2 години 48 хвилин.

Еліна Світоліна та Юлія Путніцева вдев’яте зіграли одна з одною на професійному рівні, і втретє перемогу здобула Путінцева, перервавши серію з шести поразок у матчах зі Світоліною.
Наступного тижня українська тенісистка зіграє на турнірі ITF W60 у Швейцарії.

Нагадаємо, що Еліна лише шість місяців тому стала мамою і не виступала з березня минулого року.