Одеська ОВА рекомендувала міськраді демонтувати пам’ятники Катерині II та Суворову (документ) «фото»

Одеська ОВА рекомендувала міськраді демонтувати пам’ятники Катерині II та Суворову (документ)

Дані монументи на честь культурних та військових діячів Російської імперії не є пам'ятниками, які знаходяться під охороною закона.

Про це йдеться у листі ОВА до мерії, який оприлюднило «Суспільне» з посиланням на “Об’єднання добровольців Одещини”, яке згадується у документі.

Лист написаний на адресу мера Одеси Генадія Труханова, а підписаний першим заступником голови ОВА Борисом Волошенковим.

В листі Одеській обласній військовій адміністрації рекомендували Одеській міськраді демонтувати пам’ятники Катерині II та Олександру Суворову. В листі зазначається, що вказані пам’ятники не приймалися під охорону держави як об’єкти культурної спадщини, тому задля їхнього демонтажу не потрібні спеціальні дозволи:

Звертаємо увагу, що пам’ятник засновникам Одеси (Катерині ІІ) та пам’ятник Суворову у встановленому Законом порядку під охорону держави як об’єкти культурної спадщини не приймалися, а отже для вжиття заходів з їх демонтажу відсутня необхідність в отриманні спеціальних дозволів в Міністерстві культури та інформаційної політики України або інших органах охорони культурної спадщини. Враховуючи зазначене, обласна державна адміністрація рекомендує розглянути питання про демонтаж зазначених пам’ятників.

Раніше на USIonline.com

Пам’ятник Катерині: історія, значення, контекст (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.