Одеська каратистка Дарія Єрвачова стала чемпіонкою престижного міжнародного турніру «фото»

Дев'ятнадцятирічна спортсменка з Одеси виграла золоту медаль на міжнародному турнірі у Ларнаці у ваговій категорії «до 61 кг».

Про це повідомляє пресслужба відділення Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

У фіналі Дарія Єрвачова змогла перемогти представницю Іспанії Індіру Дель Мар Зунігу Гарсію з рахунком – 9:4. До цього вона здобула шість перемог та чотири з шести суперниць були старшими за Дар’ю на 4-6 років.

У НОК зазначили, що це перша медаль в кар’єрі Дарії. Підготував спортсменку тренер СК «Легіон» – Денис Криловський.

Ця перемога є мотивацією для мене. Вона доводить, що моя робота має значення і приносить успіх. Отримання цієї нагороди надихає мене прагнути до більших досягнень і працювати старанніше. Я налаштовую себе на бій так, як і наші бійці, – розповіла Дарія.

Зазначимо, Дарія стала сьомою представницею України, які отримували золото Серії А. Раніше це вдалося зробити Анжеліці Терлюзі (4 рази), Станіславу Горуні (3 рази), Георгію Піцулу (2 рази), Андрію Торошанку, Валерію Чоботарю та Олександрі Шолоховій.

Ровесник Дарії, також одеський спортсмен Давид Яновський минулого тижня став бронзовим призером молодіжного Євро, завоював на Кіпрі бронзу в категорії «до 67 кг», це друга його медаль на турнірах серії А.

Всього у турнірі серії в Ларнаці на татамі вийшли 10 спортсменів Одеської обласної федерації карате.