Обвал на Мечникова: забудовник обіцяє постраждалим нові квартири «фото»

Обвал на Мечникова: забудовник обіцяє постраждалим нові квартири

Одеська мерія замовила додатковий звіт в незалежній експертній організації, яка визначить причину обвалення частини флігеля будинку на вулиці Мечникова, 12.

Про це повідомляє голова ДАБКу Олександр Авдєєв.

В ніч на 15 листопада на Мечникова, 12 обвалилася частина житлового будинку. Мешканці пов’язують це із будівництвом по сусідству – на Мечникова, 8.

За цією адресою ТОВ «Стікон» будує новий житловий будинок із паркінгом.

Як повідомляють в мерії, перед початком робіт забудовник замовив у Науково-дослідній частині Одеської державної академії будівництва та архітектури висновок про вплив на сусідні будинки. Його виконав сертифікований експерт, а сам висновок затвердив ректор вишу.

У ньому вказується, що технічний стан конструкцій частини будівлі, що межує з будмайданчиком, є аварійним. І перед початком робіт, згідно з рекомендаціями експерта, забудовник влаштував шпунтовий ряд з буронабивних паль.

Візуально на місті обвалу відсутнє відшарування від влаштованих паль верхнього глиняного шару ґрунту, а також нижнього шару черепашнику. Це свідчить про відсутність ґрунтового зсувного процесу, як наслідку впливу об’єкта будівництва на обвал, – повідомляє Олександр Авдєєв.

Проте реальну причину обвалу все ж таки визначить експертна група.

В свою чергу міська влада відселила мешканців постраждалих квартир. При цьому, за інформацією від керівництва ТОВ «Стікон», вже прийнято рішення щодо надання квартир постраждалим від обвалу родин для їх постійного проживання.

Раніше на USIonline.com

На Мечникова обвалився будинок: подробиці (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.