Новообраний очільник Одеського адмінсуду: навіть під час війни покращуємо послуги «фото»

Новообраний очільник Одеського адмінсуду: навіть під час війни покращуємо послуги

 Збори суддів Одеського окружного адміністративного суду обрали нового керівника - ним став Анатолій Радчук. Під його керівництвом колектив не лише продовжує справно виконувати свою роботу, але й покращує надання послуг та підвищує рівень довіри до судової гілки влади.

Про управлінські плани новообраного голови та роботу під час війни розповідає Українська Служба Інформації по матеріалам видання КонструктивNEWS.

27 вересня 2022 року Анатолій Радчук був обраний головою Одеського окружного адміністративного суду. Наразі введення воєнного стану не впливає на процес здійснення судочинства, але певні корективи все ж таки є.

Під час повітряної тривоги діє спеціальний алгоритм роботи. Учасникам процесів та відвідувачам рекомендують пройти до найближчого укриття – паркінгу, що знаходиться навпроти суду. В цей час припиняється прийом громадян, проте прийом вхідної кореспонденції здійснюється через спеціальну скриньку та електронні ресурси. Якщо тривога лунає під час судового засідання, суддя оголошує перерву і всі переходять у безпечне місце. Коли тривога триває по 3-4 години, колектив змушений працювати ввечері або виходити на роботу у вихідні.

Наскільки мені відомо, ми – єдиний суд в Україні, де встановлені сонячні батареї. Вони економлять споживання електроенергії та дають можливість працювати без світла. Живлення від батарей вистачає для роботи канцелярії та функціонування декількох залів судових засідань, – розповів Анатолій Радчук.

Наразі керівництво суду планує створити умови роботи у випадку відключення світла в іншій частині будівлі.

Плани є. Звичайно, у мирний час ці плани були б дещо інші, однак навіть під час війни ми не повинні зупинятись на досягнутому, маємо працювати над покращенням надання послуг та підвищенням рівня довіри до судової гілки влади. І я переконаний, що ми з гідністю разом подолаємо ці тимчасові перепони, працюючи заради перемоги України, – резюмував Анатолій Радчук.

Раніше на  USIonline.com

СБУ викрила суддю, який депортував людей з Криму до Сибіру та митника-зрадника з Херсону

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.