СБУ викрила суддю, який депортував людей з Криму до Сибіру та митника-зрадника з Херсону «фото»

СБУ викрила суддю, який депортував людей з Криму до Сибіру та митника-зрадника з Херсону

Перейшовши на сторону ворога у 2014, суддя приймав незаконні рішення щодо примусового видворення місцевих жителів до віддалених регіонів рф, включаючи Сибір. Також виявлений митник-коллаборант з Херсонщини. 

Про це повідомили у СБУ.

8 років тому, коли півострів захопила рф, суддя із Євпаторії почав на них працювати. Він призначав «судові» вироки за нібито порушення діючих «законів» країни-агресора. Тим самим «суддя» окупаційного органу грубо порушував українське законодавство та міжнародне гуманітарне право. Результатом такого «суддівства» ставала депортація місцевих жителів. На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Також виявлено колишнього заступника начальника Херсонської митниці, який після захоплення частини регіону підтримав загарбників. Він погодився з пропозицією агресорів очолити «налоговую службу Херсонской области». Встановлено, що відповідну «протекцію» йому забезпечив колишній заступник голови облради, депутат-колаборант Віталій Булюк, якого ворог призначив «первым заместителем главы» місцевої окупаційної адміністрації.

За даними слідства, його «протеже» організував незаконний збір «податків» на користь рф, а також сприяв рейдерському захопленню українських підприємств, які відмовились від співпраці з агресором. Наразі зловмисник підозрюється за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Раніше на  USIonline.com

У Миколаєві чиновника-зрадника затримали прямо на нараді у мера (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.