Небезпека генераторів: що треба знати (відео)

Вимкнення світла тривають. Тож багато хто з одеситів придбав генератори. Це дійсно корисна річ під час війни, але неправильна експлуатація може призвести до трагедії.

Тож що треба знати при використанні таких приладів, кореспонденту Української Служби Інформації Арсену Подосяну розповіли в ДСНС.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Генератори дають можливість підключити не тільки світло, але й інтернет, дозволяють працювати вдома та готувати собі їжу. Але є прості правила, якими не можна нехтувати.

Використовувати такі прилади в квартирі – не можна, але ми розуміємо, що зараз люди будуть їх використовувати вдома також. Тож треба вивчити інструкцію. Не заправляти генератор, коли працює двигун, не встановлювати генератори біля дверей та вікон, не ставити їх біля речей, які можуть загорітися, дотримуватися всіх правил пожежної безпеки, – розповів начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС в Одеській області Володимир Пашевич.

Володимир Пашевич

Наразі, за останні тижні, кількість пожеж стала більшою і пов’язане це з тим, що люди стали використовувати різні прилади під час вимкнення світла через ворожі обстріли України.

Вже було декілька випадків, коли люди загинули через генератори. Перший випадок був в Київській області, де люди отруїлися продуктами горіння. Другий випадок був в Одеській області – дідусь вимкнув генератор в гаражі і йому стало зле, коли він пішов його перевірити, а через деякий час за дідусем пішов його онук і теж загинув, – розповів рятівник.

Раніше на USIonline.com

Лайфхаки одеситів: що робити, якщо вимкнули світло (відео, фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.