Не відкрилися вчасно: мешканка Одещини змусила фітнес-клуб повернути гроші за абонемент   «фото»

Не відкрилися вчасно: мешканка Одещини змусила фітнес-клуб повернути гроші за абонемент  

Заклад мав відкритися в Одеській області ще наприкінці минулого року, але цього не сталося. Через війну клієнтка поїхала з України. А фітнес-клуб відчинив свої двері у травні і відмовлявся повертати гроші, пока жінка не подала скаргу. 

Про це повідомляє Держпродсповслужба.

У жовтні 2021 року мешканка Одеської області зробила подарунок доньці – абонемент у новий фітнес-клуб за 4 550 грн. Заклад ще не працював і мав відкритися через декілька місяців, але, з невідомих причин, вчасно відкриття не відбулося. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф в Україну, родина поїхала за кордон, де наразі і перебуваює. У травні фітнес-клуб все ж таки відчинив свої двері, але відмовив повертати клієнтці гроші, хоча абонемент так і не був активований. Жінки звернулися зі скаргою до Держпродспоживслужби.

З огляду на викладене, спеціалістами Головного управління, враховуючи рішення Уряду щодо припинення проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду на період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», проведено роботу для забезпечення повного та всебічного розгляду звернення заявниці, забезпечення захисту її прав як споживача в умовах воєнного стану,- говориться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Наразі спортивний заклад повернув жінці гроші у повному обсязі.

Раніше на  USIonline.com

Обережно: в Одесі шахраї просять гроші від імені бійця

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.