Нацполіція звітувала про роботу за 9 місяців: опрацювали 6 млн звернень українців «фото»

Нацполіція звітувала про роботу за 9 місяців: опрацювали 6 млн звернень українців

За 9 місяців в Україні відкрили понад 2 тисячі проваджень за колабораціонізм. Також вдалось заблокувати понад 20 тис. ворожих інформканалів, загальна аудиторія яких сягала 260 млн підписників.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Кліменко.

У четвер, 24 листопада, поліція підбила підсумки роботи за 9 місяців війни. За цей час від громадян надійшло та опрацювали понад 6 млн. Зареєстрували близько 237 тис. злочинів, у майже 114 тис. кримінальних правопорушень особам повідомили про підозри.

Щодо злочинів, які вчинили російські військові та їх пособники, розпочали 45 тис. 190 кримінальних проваджень.

Відкрили більше 2 тисяч кримінальних проваджень за колабораціонізм. У статусі підозрюваних – 347 осіб, 206 обвинувальних актів передали в суди. Також поліція задокументувала більше 58 тис. майнових злочинів, з яких понад 56 тис. – крадіжки, – повідомив Ігор Кліменко.

На блокпостах за 9 місяців виявили 705 розшукуваних та майже 5 тис. підозрілих осіб, які ймовірно причетні до незаконної діяльності. Вдалось виявити 2,6 тис. транспортних засобів, які перебували у розшуку. З початку повномасштабної війни правоохоронцям вдалось знайти 7 тисяч 718 зниклих дітей, досі у розшуку – 323 дитини. Унаслідок бовойвих дій та обстрілів загинуло 440 дітей, ще 847 – травмовано.

За цей період зареєстрували понад 85,8 тис. ДТП. Кількість аварій зменшилася у 1,8 рази. Поменшало на 17% смертей на дорогах – 2161 особа загинула внаслідок ДТП, – підсумував голова Нацполіції.

Раніше на USIonline.com

В Одесі та області працюють пункти обігріву від поліції: адреси

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.