Наті: місце на березі лиману під Одесою, де можна «видихнути» (фото) «фото»

Наті: місце на березі лиману під Одесою, де можна «видихнути» (фото)

Якщо літо встигло закінчитися, а вам так і не вдалося відпочити як слід – а зараз, зі зрозумілих причин, у багатьох така проблема – то можна вирушити з Одеси в тур вихідного дня. І одним із пунктів призначення цілком може стати це селище на березі Хаджибейського лиману.

У селищі Наті побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

За півгодини на авто або близько 45 хвилин і всього 20 гривень на 84 або 87 маршрутках від Привозу – ви в Наті (це абревіатура від назви Науковий автотехнічний інститут). Дорога пролягає через Нерубайське, вона цілком пристойної якості.

Навіщо їхати до Наті? Зовсім коротко: тут чудовий дикий берег Хаджибейського лиману. За бажання можна викупатися, – погода і температура води поки що цілком дозволяє. Але це зовсім необов’язково. Крилата фраза «Надихатися можна тільки вітром» придумана ніби спеціально про ці місця. Почуття простору та морського вітру – те, чого цього літа одесити позбавлені, – саме за цим сюди слід їхати.

На прибережних схилах можна розташуватися, прислухатися до співу птахів, які тут все ж не такі, як на морському узбережжі. Давно помічено, що стик степу та моря створює особливий клімат, і тут ви це відчуєте повною мірою.

Якщо хочете більш цивілізованого морського відпочинку – є комплекс «Острівець» прямо на березі, але якщо ви в нього і не потрапите через неробочий день – нічого страшного. Ви просто проведете якийсь час на березі.

Ну а якщо ви вважаєте за краще залишатися ближче до благ цивілізації – що ж, в районі центральної вулиці Наті, базарчика і кінцевої зупинки 84-ї маршрутки місцеві підприємці запропонують вам купити все необхідне з їжі та напоїв. Тут же ви зможете випити свіжомеленої кави або розливного пива, поїсти піцу і навіть пофарбувати брови).